Tento web používá k personalizaci, poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Co jsou to cookies

Kategorie

O nás

Zlatnictví a hodinářství Onyx v Jihlavě je v současné době již tradiční nákupní místo, které si za dobu své existence získalo důvěru zde v Jihlavě. Pro naše zákazníky jsme vytvořili pohodlné a dostupné místo k nákupu s výběrem z několika desítek tisíců položek, které vedeme skladem, nikoli virtuálně. V našem sortimentu můžete nalézt modernu, trendy, designy, standardní kousky, ale i exkluzivní a ojedinělé vychytávky.

Nabízíme především výrobky v podobě zlatých a stříbrných šperků včetně zasazených drahých kamenů, dále kousky chirurgické ocele. V sortimentu náramkových hodinek se můžeme pochlubit prodejem téměř všech atraktivních značek, které naleznete ve zcela novém eshopu naší kamenné prodejny Zlatnictví a hodinářství ONYX. Pro novomanžele máme exkluzivní nabídku snubních prstenů, která je skutečně top designem ve své kategorii za velmi atraktivní ceny.
Dále nabízíme i nástěnné hodiny, meteostanice, výkup zlata, stříbra a drahých kovů. Nabízíme také poradenství ve všech oblastech naší branže.


Pro úplnost se hodí uvést i naší profesionalitu v oblasti servisu. V naší firmě servisují pouze odborníci, kteří mají požadované profesní vzdělání a certifikace. Jsme fortelně vyučení zlatníci a hodináři, kteří zažili ještě starou dobrou školu.

Abychom zákazníkům zajistili rychlý servis a bezchybné provedení služeb, provádíme běžné úpravy, opravy a seřízení okamžitě v kamenné prodejně na moderních přístrojích. Tuto službu v tak velkém rozsahu, kvalitě a odbornosti, nabízíme v Jihlavě a na Vysočině pouze my.


Za svou více jak 15 letou historii jsme vybudovali obrovskou základnu spokojených zákazníků, kterým přinášíme také výhodné věrnostní programy, slevové akce, nižší ceny při nákupu a garanci následného servisu.


Podpořte nás na sociálních sítích. Za váš hlas vám děkuji.

Rudolf Kalivoda, majitel 

Informace

Hlavní kategorie

Kamenná prodejna

Kontakt