O značce Auguste Reymond

Počátky značky spadají do r. 1898, kdy si 26letý zaměstnanec banky Auguste Reymond založil hodinářskou dílnu v Tramelanu v Bernské Juře. Společnost se rychle rozrůstala a Auguste Reymond již v roce 1903 slavnostně otevřel nové sídlo společnosti na Rue du Midi.
V roce 1906 měla továrna více než 100 zaměstnanců. Ve stejném roce začal Auguste Reymond vyrábět v Les Bioux v údolí Vallée de Joux. V roce 1909 byla tato továrna přemístěna do sídla v Tramelanu, které bylo v roce 1908 rozšířeno. V roce 1926
Auguste Reymond převzal výrobce hodinových strojků Unitas Watch Co, který rovněž sídlil v Tramelanu. Vedle názvu "Arsa" byl název "Unitas" po mnoho let používán také pro sbírky Augusta Reymonda. Auguste Reymond byl v té době významným hráčem ve vývoji vodotěsných a nárazuvzdorných hodinek. V letech 1950-1960 zaměstnávala společnost více než 300 zaměstnanců. V těchto letech byl uveden na trh Arsamatic s funkcí jumping hour. Pro značku byly důležité také hodinky s měsíčními fázemi. V roce 2019 převzal značku podnikatel Philip W. A. Klingenberg. Společnost se stěhuje z Tramelanu do Nidau, kde se hodinky vyvíjejí a montují. V roce2021 byla kolekce zásadně přepracována a upravena. Srdcem nové kolekce je opět strojek Unitas s ručním nátahem.

Všechny značky

Hodinářský a zlatnický servis

Doprava zdarma nad 1.800,-

Výměna hodinek bez udání důvodu

Nahoru