Hodinky v rozmezí 5.000 - 30.000 Kč

Značka je zde klíčovým parametrem nákupu. Vykytují se zde fashion značky od značek, které se primárně hodinkami nezabývají a mají je pouze jako zdroj příjmů z další sortimentní řady. Rizika jsme vám popsali v úvodu zde.

Objevují se zde již hodinky s velmi složitými stroji, které se montují do TOP modelů a značek v cenové relaci atakující hranici nad 100.000 Kč a výše. Například značek Omega a Brightling)

Na co si také dát pozor, vysvětluje poznámka našeho servisu:
Často se setkáváme u velmi drahých hodinek značky Tissot s neopravitelnými plastovými stroji. Jedná se o určité modely, nikoli o celou produkci této značky. Plastové stroje jsou neopravitelné.

Pokud se pro tuto značku rozhodnete, zjistěte si informace o tom, jaký stroj daný model obsahuje. Zda je stroj uvnitř rozebíratelný a opravitelný. Pokudsi nevíte rady, volejte Onyx. Rádi vám poradíme..

Nekupujte hodinky v této cenové relaci v zahraničí. Nemusí mít v ČR obchodní zastoupení a nejsou na ně náhradní díly.

A tady již často narazíte také na zdařilé falzifikáty,které jen stěží rozeznáte od originálu,přičemž kvalita a zpracování je od originálu diametrálně odlišná. Proto důrazně doporučujeme, abyste tyto hodinky kupovali pouze u osvědčených prodejců s dlouholetým působením na trhu, nejlépe s kamenným obchodem.

Všechny značky

Hodinářský a zlatnický servis

Doprava zdarma nad 1.800,-

Výměna hodinek bez udání důvodu

Nahoru