O nás

Zlatnictví a hodinářství Onyx v Jihlavě je v současné době již tradiční nákupní místo, které si za dobu své existence získalo důvěru. Pro naše zákazníky jsme vytvořili pohodlné a dostupné místo k nákupu s výběrem z několika desítek tisíců položek, které vedeme skladem, nikoli virtuálně. Nabízíme především výrobky v podobě zlatých a stříbrných šperků včetně zasazených drahých kamenů.

V našem sortimentu můžete nalézt modernu, trendy, standardní kousky, ale i exkluzivní a ojedinělé vychytávky. V sortimentu náramkových hodinek se můžeme pochlubit prodejem téměř všech atraktivních značek, které naleznete nejen na zcela novém eshopu, ale i v naší kamenné prodejně Zlatnictví a hodinářství ONYX. Dále nabízíme nástěné hodiny, budíky, meteostanice, výkup zlata, stříbra a drahých kovů. Pro novomanžele máme exkluzivní nabídku snubních prstenů, která je skutečně top designem ve své kategorii za velmi atraktivní ceny.

Pro úplnost se hodí uvést i naší profesionalitu v oblasti servisu. V naší firmě servisují pouze odborníci, kteří mají požadované profesní vzdělání a certifikace. Jsme fortelně vyučení zlatníci a hodináři, kteří zažili ještě starou dobrou školu.

Abychom zákazníkům zajistili rychlý servis a bezchybné provedení služeb, provádíme běžné úpravy, opravy a seřízení okamžitě v kamenné prodejně na moderních přístrojích. Tuto službu v tak velkém rozsahu, kvalitě a odbornosti, nabízíme v Jihlavě a na Vysočině pouze my.

Za svou více jak 15 letou historii jsme vybudovali obrovskou základnu spokojených zákazníků, kterým přinášíme také výhodné věrnostní programy, slevové akce, nižší ceny při nákupu a garanci následného servisu.

Podpořte nás na sociálních sítích. Za Váš hlas Vám děkuji.

Rudolf Kalivoda, majitel

Pojďte dál - virtuální prohlídka naší prodejny

Všechny značky

Hodinářský a zlatnický servis

Doprava zdarma nad 1.800,-

Výměna hodinek bez udání důvodu

Nahoru