Meoris

HODINKY MEORIS REFLEKTUJÍ FILOZOFII O HODINÁŘSKÉM DESIGNU A MATERIÁLECH. Do návrhu hodinek jsem Meoris jsem vložil kus své lásky k design, kvalitě a aktivnímu životu. Věřím, že Vám budou dobře sloužit a dělat radost. Proto v roce 1995 vznikla značka hodinek MEORIS Exclusive, která byla následně oficiálně zaregistrovaná patentovým úřadem. Ve svých návrzích čerpám z odborných znalostí, které jsem nabyl při studiu Umělecké školy pod vedením proslulé ak. malířky Elišky Servátkové, ze studia Technické školy strojírenské technologie a jemné mechaniky a z mnoha dalších odborných zdrojů a vytvářím design vlastní kolekce náramkových hodinek s ohledem na moderní trendy v hodinářském odvětví. – RADIM NĚMEC

Materiály požité při výrobě hodinek Meoris (popsáno níže)


Použité materiály a související upozornění

1. Hodinky jsou vyráběny z Keramiky, Titanu a nerezové oceli bez příměsi niklu. Všechny materiály použité pro jejich výrobu procházejí pečlivou kontrolou kvality, které odpovídají platným evropským normám.
2. Při nošení hodinek se u některých lidí může objevit alergická reákce, která se projevuje zejména změnou barvy kůže nebo vyrážkou v okolí místa nošení. Tento jev není způsoben vadou materiálu, nebo hodinek a Společnost za něj nenese žádnou zodpovědnost. V případě výskytu alergie doporučujeme navštívit lékaře.
3. Vlivem vnějších vlivů působících na hodinky může dojít k tomu, že některé jejich části dočasně změní svojí původní barvu. Příčinou mohou být například čistící prostředky, kosmetické přípravky, ale i Váš aktuální zdravotní stav či Vámi užívané léky. Ani v tomto případě se nejedná o vadu hodinek a důvod k reklamaci. Pro uvedení hodinek do původního stavu stačí nechat je u Společnosti odborně vyčistit.


« 1 2 3 »
Všechny značky

Hodinářský a zlatnický servis

Doprava zdarma nad 1.800,-

Výměna hodinek bez udání důvodu

Nahoru