Friedrich Lederwaren GmbH

Představuje se Vám značka Friedrich Lederwaren GmbH: Jsme výrobci ručních zavazadel, šperkovnic, boxů na hodinky a dalších.

"Vášeň pro úspěch", toto motto nás každý den pohání. Naše výrobky se vyznačují kvalitou a funkčností. S nejvyššími standardy designu a individuality.

Od roku 1983 kombinujeme trend a design se zpracováním vysoce kvalitních materiálů. Vypracovali jsme se jako spolehlivý partner, který každodenně žije svou vášní pro kvalitu a nabízí ekonomicky obzvláště atraktivní řešení. Jsme specialisté na zvyšování hodnot v segmentu kvality - a vyrábíme špičkové produkty. Nosíme myšlenku, že na počátku veškeré výroby je zákazník.

To je filozofie firmy Friedrich Lederwaren GmbH. Filosofie však musí být nejen vyslovena, ale především musí žít. To platí především pro orientaci na zákazníka.

Každý, kdo s námi spolupracuje, přesně ví, co chce: vysoce kvalitní produkty, inovativní a přesvědčivý vývoj, inteligentní koncepty, individuální řešení, stálé kontakty, osobní podpora, dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oboru. Kvalita, trendy a služby na nejvyšší úrovni. A protože neděláme nic jiného, ​​než že udržujeme naše standardy, dnes jsme tím, kým jsme: specialisté na náročné zákazníky, kteří hledají více než jen nejlevnější způsob.
"Jsme tak dobří, protože naši zákazníci jsou tak nároční."

 


Všechny značky

Hodinářský a zlatnický servis

Doprava zdarma nad 1.800,-

Výměna hodinek bez udání důvodu

Nahoru